Jak pozbyć się owłosienia?

Jak pozbyć się owłosienia?

Żona się mnie pytała ostatnio, jak najlepiej usuwać włosy. Nie wiem, czemu mnie się o to spytała, ponieważ jedyne włosy, jakie ja usuwam, to te z twarzy. Pogrzebałem jednak co nieco w internecie i chyba już mam najlepszą dla niej odpowiedź.

Depilacja woskiem (smoothbeauty.pl) jest wykonywana od dawna i ma opinię jednej z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Pozwala na sprawne usuwanie włosów krótszych niż owłosienie wymagane do zastosowania innych rodzajów usuwania włosów. Szczególnie jest efektywna na czułych rejonach ciała takich jak wąsik, pachy czy bikini.

Uważaj na depilację w domu

Domowe depilowanie włosków jest długie i czasem bolesne. Otrzymany konsekwencja jest zazwyczaj przemijający i domowa depilacja wymaga regularnego powtarzania. Powinno się też dodać, że nie każdy typ depilowania może być zrealizowany na własną rękę. O ile wykonanie depilacji pastą cukrową jest realne, o tyle depilacji specjalistyczną aparaturą już nie, gdyż nie mamy dedykowanych do tego narzędzi.

Stanowczo lepsza jest depilacja przeprowadzona w salonach do tego przeznaczonych. Jeśli jesteś w Krakowie, przejrzyj ofertę naszego gabinetu urody. Jest ona atrakcyjnie ułożona, a nasz salon urody może poszczycić się grupą usatysfakcjonowanych ludzi.